قیمت کولر گازی اجنرال اصل 36000 – موتور سنگین

قیمت کولر گازی اجنرال اصل 36000 – موتور سنگین در واقع یک اصطلاح برای نوع کمپرسور به کار رفته در داخل کندانسور کولر گازی می باشد . معمولا تمام کولر گازی ها بر اساس سه نوع کمپرسور پیستونی و روتاری و اسکرال طراحی و تولید می شوند که بسته به شرایط آب و هوایی ( گرم وخشک ، گرم و مرطول و معتدل ) در مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برند های معتبر مانند اجنرال همیشه در ساخت انواع کولرگازی های خود اعم از کولر گازی اجنرال  ، کولرگازی ایستاده اجنرال  و داکت اسپلیت اجنرال از کمپرسور های پیستونی و اسکرال و مخصوص مناطق حاره ای استفاده میکنند .

شرکت فوجیتسو جنرال در تایلند تولید کننده کولر گازی های اجنرال ، برای مناسب بودن قیمت کولر گازی اجنرال اصل 36000 در بعضی مدل ها به سفارش کشور های عربی از کمپرسور های اسکرال و روتاری استفاده میکند که برای مناطق به شدت گرمسیر مناطق عرب نشین خلیج فارس طراحی شده است . شرکت اجنرال ایران برای عرضه محصولات اصلی اجنرال در ایران از طریق کشور های اصلی فروشنده محصولات اجنرال بهترین مدل های مخصوص مناطق مختلف ایران را وارد نموده و با قیمت مناسب و گارانتی معتبر 5 سال تعویض عرضه می نماید .

جهت مشاهده مشخصات و قیمت کولر گازی اجنرال اصل 36000 – موتور سنگین بر روی لینک رو به رو کلیک نمایید ( کولر گازی اجنرال اینورتر 36000 مدل ASGA36LFIA سری 2019 )

قیمت کولر گازی اجنرال اصل 36000 - موتور سنگین

کولر گازی موتور سنگین چیست ؟

موتور سنگین در کولر گازی به معنای نوع کمپرسور می باشد که در بالا نیز به آن اشاره شد . کمپرسور ها به سه دسته T1 ، T2 و T3 تقسیم می شوند .که بیشتر کولر گازی ها از نوع T1 و T3 هستند .  اولین نوع کمپرسور T1 ( موتور سبک ) به کار رفته در کولر گازی به این معناست که کمپرسور مربوطه شرایط کار در مناطق معتدل خزری,فلات غربی ,شمال غربی و مناطقی که هوای نسبتا معتدلی را دارا می باشد . معمولا از این نوع کمپرسور در برند های معمولی و چینی مانند جنرال و هایسنس استفاده می شود . این نوه کمپرسور توانایی کار در شرایط آب و هوایی نهایتا تا 43 درجه سانتیگراد را داراست .

کمپرسور T3 یا اصطلاحا موتور سنگین : منظور از اصطلاح T3 ( موتور سنگین ) در کولر گازی به این معنی است که کمپرسور تعبیه شده در کندانسور قابلیت کار و کمپرس در مناطق فلات مرکزی که دمای هوا بسیار گرم و خشک و در جنوب که هوا گرم و شرجی است را دارا می باشد و بتواند در این شرایط دوام آورده و اصطلاحا اورلود نشود .

اجنرال ایران

شرکت فوجیتسو جنرال سازنده کولر گازی های اجنرال در تایلند در تمام دستگاه های خود از کمپرسور T3 استفاده می کند و شما با خیال راحت میتوانید برای هر شرایط آب و هوایی از کولر گازی اجنرال استفاده نمایید . البته از مدل های اصلی کولر گازی اجنرال ! زیرا این روزه متاسفانه کولر گازی تقلبی اجنرال به وفور در بازار یافت می شود و حتما باید خریدار از اصالت کالا و از شرکتی که خرید را انجام می دهد اطمینان حاصل نماید .

قیمت کولر گازی اجنرال اصل 36000 – موتور سنگین

این نکته را نیز در نظر بگیرید که استفاده از کولر گازی های اجنرال فقط به مناطق حاره ای و گرم و خشک محدود نمی شود و شما میتوانید برای شهر های شمالی کشور نیز از این برند استفاده نمایید . کولر گازی های اجنرال دوام بسیار زیادی در برابر رطوبت و شرجی بودن هوا دارند .

 

 

نوشته شده در اسفند 14, 1401 / توسط arash azadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *